Alkoholisma horoskops

Posted: Oktobris 27, 2009 in Joki un Muļķības
Birkas:, , , , , ,

Auns

Iedzeršana ir ļoti bīstama. Alkohols nogāž no kājām vai arī mudina pastrādāt kaut ko neprātīgu — spēks ņem virsroku par prātu.

Vērsis

Zaļais pūķis Vēršus padara bīstamus. Mierīgums ir pazudis. Uzbrūk un var pat nogalināt.

Dvīņi

Iedzer nedaudz — galvenokārt asinsrites uzlabošanai. Ja par daudz — kļūst neprognozējami.

Vēzis

Vispār jāatturas no grādīgās dziras, jo ļoti jutīgs ir kuņģis, arī nenoturīga psihe. Jautrības vietā tie alkohola ietekmē dažreiz pat raud.

Lauva

Rūpīgi jāapsver izdzertās dziras mērs Nedrīkst sirdij uzlikt papildus slodzi. Iedzerot vairāk, viņš no Lauvas karaļa var pārvērsties par pērtiķi — ar neprognozējamām izdarībām.

Jaunava

Grādīgā dzira ir spēcīga inde. Šīs zīmes pārstāvjos ir sastopami daudzi alkohola pretinieki. Alkohola ietekmē viņu aknas strauji nolietojas.

Svari

Iedzer kompānijā, dažreiz viņus var paslavēt, jo Svari ietur mēru, bet viņiem jāatceras, ka nespēj lietot alkoholu lielās devās — būs slikta dūša, paģiras.

Skorpions

Alkohols ir ļoti bīstams. Dzērumā viņi zaudē kontroli par savām emocijām, gadās, ka izposta savu dzīvi. Alkohols viņus padara par neveiksminiekiem un potenciāliem pašnāvniekiem.

Strēlnieks

Iedzer ar baudu. Daudzi talantīgi Strēlnieki ir nelabojami alkoholiķi — no šīs dzīves aiziet no hepatīta un aknu cirozes.

Mežāzis

Iedzer, lai «noņemtu» no sevis problēmas, bet tas neizdodas, tāpēc nav jēgas iedzert, jo problēmas un stress neatkāpsies.

Ūdensvīrs

Viņi pie alkohola sāk ātri pierast, ātri sabrūk viņu nervu sistēma. Ūdensvīri kļūst par neirotiķiem ar trīcošām rokām un nestabilu gaitu. Dažkārt saslimst ar astmu vai cieš no krampjiem.

Zivis

Nedrīkst alkoholu lietot, jo Zivīm ātri veidojas ieradums. Ir pārbaudīts, ka šīs zīmes pārstāvji (visvairāk) lieto narkotikas. Zivīm vienmēr ir smagas paģiras.

Advertisements
Komentāri
  1. […] Kā arī – Alkoholisma horoskops – ŠEIT! […]

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s