Īsfilmas “Negaidītais viesis” 2. reklāmas filmiņa

Posted: novembris 2, 2009 in Jaunumi / Ziņas
Birkas:, , , , , , , , , , ,

Beidzot esmu nonācis pie rezultāta, kad vismaz varu parādīt otro reklāmas filmiņu (kaut gan jau pirms pāris dienām bija paredzēts, ka pati īsfilma būs gatava) un censties izskaidrot, kāpēc viss tā aizkavējās…

Diemžēl iznācis tā, ka neizdevās laikā salīmēt kopā īsto īsfilmu.. taču ir mierinājuma balva.

Šeit nu ir nedaudz nopietnāks reklāmas video par iepriekšējo, kurš gan bija paredzēts, lai parādītu jau 31. datumā, kā kompensācija par to, ka īstais video nav gatavs, bet diemžēl brīdī, kad taisījos šo ievietot youtube.com, atklājās, ka man jau jāiet ārā no mājas, lai nenokavētu koncertu, kurā arī man bija jāpilda kāda niecīga lomiņa. Protams, tas vēl nav pabeigtais video un, ja tam pievērsīs lielāku uzmanību, tad varēs pamanīt, ka ir šādas tādas kļūdas, taču šis pašlaik ir domāts tikai kā ieskats gaidāmajā video. Un pats gaidāmais video pamatā ir vienkārši domāts priekš tam, lai būtu iespēja nedaudz iemācīties, kā darboties ar Sony Vegas. Pašlaik vēl nesolīšu, kad tieši īstais video būs pabeigts, bet apsolos pie tā piestrādāt tuvākajā laikā. Pozitīvi ir tas, ka filmiņa vismaz ir ieguvusi nosaukumu. Taču, ja kāds/kāda lasīja, ko rakstīju twitterī, tad tas viņam/viņai jau ir zināms.

Iemesls, kāpēc video nav gatavs jau tagad. Ļoti vienkārši… kad solīju, ka video būs gatavs jau 31. datumā, es vēl nezināju, ka man tik daudz laika paies sakarā ar “Nightmare Before Christmas” pasākumu apmeklēšanu un pēc rezultātā arī radās nogurums, kurš vēl tagad nav “pārgājis”. Taču apsolu, ka rīt būs arī ieskats šajos abos (30. un 31. oktobra) pasākumos, jo šis tas, ko par to pastāstīt man arī ir, taču tagad nav “spēka” visu sarakstīt – rīt sakoncentrēšos un uzrakstīšu. Otrs aizkavēšanās iemesls ir tāds, ka sapratu, ka tad, ja vēlos, lai šis video būtu samērā kvalitatīvs, tad tomēr pie tā ir nedaudz kārtīgāk jāpiestrādā.

Advertisements
Komentāri
 1. thesimplyme saka:

  intriģējoši…
  =]

  gribās īstenībā redzēt naakamo..
  tāpēc aizej kārtīgi izgulies un ķeries pie darba :D

  kā saka – labs nāk ar gaidīšanu :)

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s