Šodiena 03.11.2009.

Posted: novembris 3, 2009 in Dienasgrāmata
Birkas:, , ,

Šodiena pagāja neiedomājamā ātrumā.

Vakar biju domājis, ka šodien man iznāks daudz brīva laika un varēšu beidzot izdarīt šādas tādas lietas, ko jau vairākas dienas gribu izdarīt, tajā skaitā, uzrakstīt nelielu rakstiņu par koncertiem, kuros biju piektdien un sestdien, taču beigu beigās viss sanāca pavisam citādi.

Jau vakar es, protams, zināju, ka būs jāiet uz Olimpisko centru, sakarā ar skolas futbola spēlēm. Tā nu es ap 8:50 biju klāt. Un jā – futbola laukums bija sadalīts četrās daļās, lai vienlaicīgi varētu spēlēt vairākas futbola komandas. Paskatījos savstarpējās spēles starp 12. klasēm, kas gan nebija diezko viegli, jo, tā saucamās tribīnes, bija pavisam otrā pusē ne tur, kur spēlēja 12tie.. Tādējādi tikai daļēji vispār varēja redzēt, kas tur spēlē un kurš iesit vārtus. Tā nu, noskatījies savstarpējās 12to spēles, es ar Viesturu devos mājās.

Vakar bijām runājuši ar Tomu šodien satikties. Piezvanīju viņam. Toms teica, ka viņam vēl jāaizbrauc pie ārsta. Tad nu paskatījos vienu seriāla “Čaks/Chuck” veco sēriju. Līdz pienāca brīdis, kad zvanīja Toms. Satikāmies ar Tomu.. un tad nu izrunājāmies par tādām tēmām kā: pēdējie notikumi, cilvēki, Dievs, raganas, visādu veidu vampīri, labās un sliktās cilvēku enerģijas, filmas, “Top Gear” (īpaši par Stigu :D)… tas arī apmēram viss. Tā kā bija auksts, pārāk ilgi tomēr nestāvējām Toma pagalmā un devāmies mājās.

Atnākot mājās… izlēmu paņemt rokās ģitāru, ko atkal labu laiku nebiju darījis. Atzīšos, ka neko īpaši ar ģitāru darīt vēl ar vien nemāku, bet vismaz pēc šīs dienas labi atceros kaut vai tos pāris akordus. Tad vēl arī plāpājām ar māsu.. ieskatījos mega portālā draugiem.lv, kur man pat bija pāris vēstules (IT’s A MIRACLE! :D) atbildēju uz tām… tad māsa sagribēja kopīgi uzspēlēt šādas tādas interneta spēlītes.. tā nu mēs spēlējām.. spēlējām.. un tagad es esmu diezgan noguris. Tāpēc šodien no manis neko nopietnāku par šo rakstiņu nav vērts gaidīt. Tagad vēl domāju kaut ko nedaudz paskatīties no “Top Gear” un tad ķerties klāt Mārtiņa Zīverta lugas “Kāds, kura nav” lasīšanai.

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s