Grēksūdze, drauguholisms, Spēļu Vīzija jeb emuāra ieraksts nr 1

Posted: aprīlis 8, 2013 in Dienasgrāmata
Birkas:, , , ,

Tēvs, kopš manas pēdējās grēksūdzes līdz šim brīdim, ir pagājusi… mūžība jeb drīzāk – viss mans mūžs… Ei, pag, šī tač nav baznīca!

Tā… sākšu no jauna…

Mans vārds ir Kristaps un ir pagājuši 2 mēneši kopš manas pēdējās dr.lv statistikas papildināšanas (Abonements beidzās: 5. mar 21:19)… pag, atkal nepareizā tēma…

Ir pagājis ļoti ilgs laiks, kopš pēdējo reizi te kaut ko ierakstīju. Vēl ilgāks laiks ir pagājis kopš brīža, kad šeit ierakstīju ko tādu, kas būtu pielīdzināms dienasgrāmatai jeb maniem pierakstiem par dzīvi.

Lielākais jaunums laikam šajā visā ir tas, ka jau kādu laiku esmu kļuvis par GameVision.LV GALVENO redaktoru. Citiem vārdiem sakot, es laboju kļūdas citu rakstītiem rakstiem, dažreiz uzrakstot arī kaut ko pats, neipaši pazīstamā, vietējajā datorspēļu ziņu portālā. Tas savā ziņā arī ir iemesls, kā esmu nonācis pie šī dienenes ieraksta – kādreiz es te centos rakstīt “profesionāla” tipa rakstus, nevis parastus dienenes ierakstus, bet šobrīd gribas uzrakstīt kaut ko, kas nu pagadās pa prātam, īpaši nesatraucoties par to, cik daudz komatus vai burtus kādā teikumā vai vārdā esmu izlaidis vai salicis par daudz.

Starp citu, Stone Sour jaunais albums ir patiesi labs! Re, kur arī albuma ievada dziesma:

Runājot par GameVision, šobrīd man ar to ir daudz LIELU plānu (ja skatāmies ļoti sīkā mērogā) – vēlos palīdzēt tai lapai attīstīties, palīdzēt ar interesantāka satura radīšanu un dažādiem citiem uzlabojumiem. Piemēram, taisīt dažādas reportāžas par Latvijā un tās tuvākajās kaimiņvalstīs notiekošo spēļu izstrādes jomā.

Vai zinājāt, ka šobrīd Austrālijā pirktākā maksas iOS spēle ir Fearless Wheels, ko veidojuši divi latvju bāleliņi?

fearless_wheels_header

Ja nu pēkšņi šo kāds izlasa un, pietam, tas KĀDS ir cilvēks, kam varētu interesēt šāda veida satura radīšana un šim kādam piemīt spēja samērā sakarīgi aprakstīt un apspriest dažādas tēmas, tad GameVision labprāt savā pulkā pieņemtu kādu papildinājumu (ja kādā brīnumainā veidā tiešām šeit ir nonācis kāds, kurš to vēlētos – ar mani var sazināties kristaps22@gmail.com kā arī daudzos citos veidos, kas atrodami kaut kur tepat šajā lapā – kas meklē, tas atrod).

Citādi, protams, ir skola (tā, kas AUGST), kurai vēl daudz darāmā, bet sesija jau pēc mēneša, taču šoreiz tiešām centīšos cīnīties ar visiem nagiem, ragiem… matiem, degunu… un citām ķermeņa daļām, lai tiktu cauri sveikā bez pārlieku lielām problēmām.

Šoreiz tas arī viss, bet ļoti iespējams, ka šādi RANDOM ieraksti turpmāk būs daudz biežāk… par spīti tam, ka vēl ar vien skatītākie raksti šajā blogā ir Tava vārda skaidrojums, Rupjais horoskops un vēl vairāki citi ar līdzīgu tematiku.

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s